cash, credit card
Купити клей для теплоізоляції в Києві - низька ціна від Бігстройбаза Київ
Заказать просчет location м. Київ, вул. Будіндустрії 7 clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00
бренды:
цена:

Призначення :

Тип :

фильтр

Сортувати:

285.00 грн/штука
Оптовая цена: 272 грн.
- +
191.00 грн/штука
Оптовая цена: 150 грн.
- +
190.00 грн/штука
Оптовая цена: 165 грн.
- +
224.00 грн/штука
Оптовая цена: 192 грн.
- +
153.00 грн/штука
Оптовая цена: 136 грн.
- +
197.00 грн/штука
Оптовая цена: 143 грн.
- +

 Питання теплоізоляції нерозривно пов'язані з рівнем комфорту приміщення. Порушення технології утеплення призведе до неприємних наслідків. Вирішивши купити клей для теплоізоляції, пам'ятайте, що від його вибору буде залежати якість і довговічність проведених робіт.

 Класифікації та різновиди

 Суміші для приклеювання утеплювачів мають спеціалізований склад і дозволяють проводити роботи швидко і ефективно. На сьогоднішній день виробники пропонують нам такі варіації:

 • сухі суміші - розбавляються чистою водою і ретельно перемішуються до однорідної консистенції. Кількість води для кожного продукту може відрізнятися, так як пропорції регламентуються виробником. Вся необхідна інформація щодо пропорцій обов'язково повинна міститися на упаковці. Такі склади підходять для виконання великих обсягів робіт. З їх допомогою можна також вирівняти базову основу, усунувши грубі дефекти. Цементні розчини мають приємну вартість та хороші експлуатаційні характеристики, що забезпечує їм затребуваність серед приватних домовласників і професійних будівельників
 • рідкий клейовий розчин готовий до нанесення - використовується досить рідко через проблематичність транспортування і фінансову затратність
 • піна-клей - універсальна, підходить для фіксації будь-яких утеплювачів. З нею легко і зручно працювати. Коштує такий продукт дорожче цементних розчинів, тому його доцільно застосовувати на рівних основах і при невеликих обсягах робіт.

 Залежно від особливостей нанесення, сухі суміші поділяються на дві категорії:

 • для приклеювання - мають високу адгезію і наносяться на плити безпосередньо перед фіксацією
 • універсальні - дозволяють не тільки фіксувати утеплювач, але і створювати на його поверхні армуючий шар , який служить захистом від механічних пошкоджень та інших агресивних впливів навколишнього середовища.

 Підбирайте клей, який розроблений для конкретного виду утеплювача. У нашому інтернет магазині ви зможете купити клей для пінополістиролу або ж купити клей для мінеральної вати. Це два різні продукти, які відрізняються особливостями складу. Також ми пропонуємо своїм клієнтам універсальні клею, для утеплювачів будь-якого типу.

 Застосування

 Деякі будівельники воліють фіксувати плити за допомогою поліуретанового клею, а захисний шар створювати цементними сумішами. Незалежно від того, який вид клею ви вирішите придбати, необхідно дотримувати технологію нанесення, адже тільки так можна отримати якісний результат:

 • основу необхідно очистити від бруду і пилу, знежирити і обробити ґрунтовкою. Це дуже важливий етап для підтримки високої адгезії з поверхнею
 • клей потрібно наносити тонким шаром, вирівнюючи його за допомогою шпателя з зубцями
 • щільно притискайте плити утеплювача для кращого зчеплення і зниження ризику сповзання (особливо це стосується вертикальних поверхонь)
 • надлишки клею потрібно прибирати відразу, а шви між плитами утеплювача обробляти герметиком
 • для більш надійної фіксації можна додатково використовувати дюбеля з широким капелюшком.

 Недотримання технології робіт може призвести до відшарування теплоізоляційних матеріалів і до фінансових втрат.

 Характеристики якісних сумішей:

 • стійкість до перепадів температур, морозостійкість
 • паропроникна структура, яка захищає утеплювач від руйнування
 • пластичність готової суміші, можливість тонкошарового нанесення
 • широкий діапазон робочих температур
 • висока адгезія, швидка фіксація
 • простота застосування.

 У сукупності всі ці показники гарантують економічність витрат і високу швидкість проведення робіт.

 Клей для теплоізоляції в Києві за найкращими цінами

 Інтернет магазин "Бігстройбаза" - ваш надійний постачальник клею для пінополістиролу і мінеральної вати в Києві. Також ми пропонуємо широкий вибір теплоізоляційних матеріалів. "Бігстройбаза" співпрацює тільки з перевіреними виробниками, вся продукція супроводжується сертифікатами якості та міститься на складі з дотриманням норм і умов зберігання. Працювати з нами - це завжди вигідно!