cash, credit card
Купити декоративну силікон-силікатну штукатурку в Києві - низька ціна від Бігстройбаза Київ
Заказать просчет location м. Київ, вул. Будіндустрії 7 clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00
бренды:
цена:

Розмір зерна :

Тип :

фильтр

Сортувати:

 Який господар не хоче оформити свій будинок в унікальній кольоровій гамі і з неповторною фактурою поверхонь? Якщо ви шукайте оздоблювальний матеріал з відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками, то суміші на силікон-силікатній основі - це саме те, що вам потрібно!

 Види силікон-силікатних штукатурок

 З назви зрозуміло, що силікон-силікатні штукатурки поєднують в собі переваги силіконових і силікатних складів. Чудова адгезія практично до будь-яких основ дозволяє вам не обмежувати себе в області їх використання. Склад легко наноситься і розподіляється по поверхнях, що полегшує і прискорює процес робіт.

 Суміші відрізняються по фактурі, яка визначається розміром і огранюванням зерна наповнювача. Вибір фактури залежить від ваших уподобань і бажаного декоративного ефекту. В інтернет магазині "Бігстройбаза" ви можете купити силікон-силікатні декоративні штукатурки в таких фактурах, як:

 • короїд
 • камінцева
 • гладка.

 Кожну з них можна затонувати в потрібний відтінок або ж нанести фарбу на вже висохлий оздоблювальний шар.

 Основні переваги складів полягають в наступних характеристиках:

 • стійкість до атмосферних впливів
 • паропроникна структура (що особливо актуально при утепленні фасадів мінеральною ватою)
 • стійкість до біологічних поразок
 • стійкість до забруднень
 • стабільність кольору під впливом ультрафіолетових променів
 • водовідштовхувальна структура
 • еластичність покриття, стійкість до виникнення тріщин
 • можливість тонкошарової обробки.

 Особливості матеріалу

 Силікон-силікатні декоративні штукатурні суміші повністю готові до застосування, їх потрібно лише ретельно перемішати. При необхідності, консистенцію суміші можна трохи змінити, додавши чистої води, проте, робити це потрібно дуже обережно, щоб не зіпсувати продукт. Структура покриття має властивість відштовхувати пил і забруднення, що особливо актуально при зовнішніх роботах. Оштукатурений фасад має здатність самостійно очищатися під дією опадів. Таким чином, фасад довго зберігає акуратний і привабливий зовнішній вигляд.

 Що стосується витрати, він визначається розміром зерна наповнювача. Чим більше зерно, тим вище витрата. Роботи на одній поверхні бажано виконувати безперервно, щоб уникнути неоднорідності покриття.

 В інтернет магазині "Бігстройбаза" ви зможете купити силікон-силікатні декоративні штукатурки в Києві від кращих українських та європейських виробників. Також ви можете замовити послугу тонування. Комп'ютерний підбір кольору і професійна  машина дозволять підібрати потрібний відтінок з високою точністю. Якщо ви сумніваєтеся у виборі матеріалу, зателефонуйте нам і досвідчені менеджери нададуть консультативну підтримку при виборі типу і кольору штукатурки.