cash, credit card
Купити гіпсокартон в Києві - низька ціна від Бігстройбаза Київ
Заказать просчет location м. Київ, вул. Будіндустрії 7 clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00
бренды:
цена:

Довжина :

Тип :

Товщина :

фильтр

Сортувати:

 Складно знайти будматеріал, який за відносно короткий час перебування на ринку, зміг би завоювати таку величезну популярність. У мережі регулярно виникають пошукові запити "Гіпсокартон, купити в Києві" і попит з кожним днем ​​тільки зростає. Унікальність матеріалу полягає в його прекрасних технічних і експлуатаційних характеристиках. Листи складаються з гіпсового сердечника, обклеєного міцним картоном. Вони універсальні в застосуванні (підходять для житлових і громадських приміщень), не токсичні, не мають запаху і абсолютно безпечні для здоров'я людини.

 Від чого залежить вартість гіпсокартону

Сьогодні виробники пропонують нам купити гіпсокартон в різних варіаціях. В основному відбір відбувається за такими ознаками:

 Розмір:

 • стандартна ширина 1,2 метра і висота 2, 2,5 або 3 метри

 Призначення:

 • гіпсокартон для стін - має товщину 12.5мм. З назви зрозуміло, що він використовується для обшивки стін, створення декоративних ніш і перегородок
 • стельовий - товщиною 9,5 мм. Дозволяє створювати підвісні стелі, в тому числі і багаторівневі
 • арочний - товщиною 6,5 мм. Тонкий і гнучкий, він дозволяє виконувати конструктивні елементи будь-якої складності, наприклад, арки, дверні прорізи, криволінійні перегородки.

 Технічні характеристики:

 • стандартний - (сірого кольору) призначений для обробки приміщень з нормальним рівнем вологості і стандартним експлуатаційним режимом
 • вологостійкий - (зеленого або блакитного кольору) здатний витримувати високу вологість, не втрачаючи при цьому своїх характеристик. Гарний для обробки ванних кімнат, кухонь, санвузлів та ін.
 • вогнестійкий - (червоний або рожевий) пропитаний особливими добавками, які підвищують рівень його пожежної безпеки. Не чутливий до високих температур і може витримувати до 20 хвилин під впливом відкритого вогню. Використовується для обробки горищ, стін біля трубопроводів і камінів.

 Пам'ятайте, що від усіх цих критеріїв залежить ціна гіпсокартону.

 Незаперечні переваги матеріалу

 Крім того, що КГЛ дозволяють втілювати в життя найсміливіші і оригінальні дизайнерські рішення, вони також мають ряд практичних переваг:

 • легко приховують навіть значні нерівності базової підстави
 • залишають непоміченими всі комунікації і електричну проводку, чому приміщення виглядає більш акуратно
 • дозволяють максимально швидко зводити перегородки і міняти геометрію приміщень з мінімальними витратами часу і праці. Крім того, в порівнянні з тією ж цегляною кладкою, перегородки з ГКЛ досить легкі і не створюють додаткового навантаження на фундамент
 • це екологічно чистий і безпечний матеріал. Давно відомо, що за своїми природними властивостями гіпс здатний регулювати рівень вологості в приміщенні і створювати оптимальний мікроклімат
 • подібні ремонтні роботи відносяться до категорії "чистих", адже вони проводяться з мінімальною трудомісткістю і мінімальною кількістю відходів
 • поверхню ГКЛ гладка, вона прекрасно сприймає фінішне декоративне оздоблення і не потребує додаткової підготовки (крім обробки стиків)
 • доступна ціна гіпсокартону робить його привабливим ще й з точки зору зниження витрат на ремонт.

 Два способи монтажу

 Отже, муки вибору позаду, гіпсокартон купили, виникає питання, що ж робити далі? Тут все гранично просто, ви або фіксуєте листи безпосередньо на базову основу за допомогою спеціального клею, або споруджуєте каркас з металопрофілю і кріпите листи до нього. Пам'ятайте, що перший варіант підійде тільки в разі відносно рівних базових стін.

 Купити гіпсокартон в Києві за найкращою ціною

 На нашому сайті ви знайдете гіпсокартон, ціна якого в Києві не має аналогів! Вся справа в тому, що ми напряму співпрацюємо з найбільшими постачальниками будматеріалів, що дає нам можливість встановлювати конкурентоспроможні ціни на гіпсокартон без посередників. Шукаєте гіпсокартон в Києві або Київській області, заходите в наш інтернет магазин, оформляйте замовлення, і оперативна доставка за потрібною адресою не змусить себе довго чекати! Не забувайте, що в процесі монтажу, вам знадобляться також супутні матеріали, такі як металеві профілю, кріплення, клею, стрічки для швів, шпаклівки та ін. З повним асортиментом товарів ви зможете ознайомитися в зручному онлайн каталозі і придбати все, що потрібно одним комплексним замовленням. Економте свій час і гроші разом з інтернет магазином "Бігстройбаза".